Çocuk Gelişimi DGS Geçiş Bölümleri

Yurt dışında lisans eğitimi almak istiyorsunuz ama bir yandan çalıştığınız için işinizi de bırakmak istemiyorsunuz. Bunun sadece bir hayal olarak kalacağını düşünüp üzülüyorsunuz. Oysa artık uzaktan eğitim ile işinizi bırakmanıza gerek kalmadan doğruca istediğiniz bölüme dikey geçiş yapabilir ve tabi ki yurt dışına çıkmadan da Avrupa’nın en iyi, en büyük, en çok tercih edilen, popüler üniversitelerinden birinden mezun olabilirsiniz. Çocuk Gelişimi Dgs geçiş bölümleri konusunda birçok seçeneğe sahip olacağınız için tamamen istediğiniz bölümde lisans tamamlama programına dahil olacaksınız. 2 yıllık MYO mezunları için alternatifler oldukça fazla olduğundan bu anlamda hangi mesleği yapmak istiyorsanız o bölümde öğrenci olabilirsiniz.

Ülkemizde sınavlardan yeterince sıkılmış, sürekli sınava girmekten bitkin düşmüş ama yine de istediği bölümde okumak, daha iyi bir mesleğe, daha başarılı bir geleceğe sahip olmak için uğraşan gençlerimiz var. Onlar için yurt dışında eğitim almak artık hayal değil Sınavsız, taban puansız tamamen başvuru yaparak kayıt yatırabilecekler. Çocuk Gelişimi DGS geçiş bölümleri konusunda Ukrayna, Bosna Hersek, Moldova, Azerbaycan Belarus, Romanya, Çek Cumhuriyeti Gürcistan, Bulgaristan ve Moldova ülkelerindeki üniversitelere kayıt yaptırabilirsiniz. Ülkelere ve üniversitelere göre farklı bölümlerde lisans tamamlama programına kaydolabilir, hatta evinizden hiç ayrılmadan da doğruca uzaktan eğitimle siz de 4 yıllık lisans mezunu olabilirsiniz.

Bologna Anlaşamsı

Okulların tamamı Bologna Anlaşması’na uygun modern bir eğitim vermektedir. Sınavlar ve dersler İngilizcedir. Kayıt yaptıran her öğrenci uzaktan eğitim almak için kendisine verilen kullanıcı adı ve şifreyi kullanmaktadır. Bilgisayar başından online eğitim almak, sınavlara girmek hayat konforunuzu ve kalitenizi de yükseltecektir. Üstelik nerede okursanız okuyun bu ülkelerdeki gibi ekonomik rakamlara bir eğitim alamazsınız. Tek bölüm için ortalama 1500 Dolardan başlayan harç bedelleri, iki bölüm okumak isteyenler için de 3000 Dolar gibi çok uygun, cüzi rakamlardan başlamaktadır. Çocuk Gelişimi Dgs geçiş bölümleri sayesinde geleceğinizi kendiniz garanti altına alacak, hem dünyanın en prestijli belgelerinden biri olan mavi diploma alacak, hem de eğitiminizi ülkenizden kopmadan tamamlayabileceksiniz.

Sınavlar gözünüzü korkutmasın. Yurt dışında okumanın zor olduğu yahut çok pahalı olduğu gibi sözlere kulak asmayın. Hangi ülkede okuyacağınıza, hangi bölüme kayıt yaptıracağınıza karar veremediyseniz hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşün. Bu sayede her konuda detaylı ve en doğru bilgiye ulaşmış olursunuz. Geleceğinizi lisans programınızla belirleyin ve sevdiğiniz mesleğe yönelik eğitim almak için Eurostar ile görüşün.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!