Okul Öncesi Öğretmenliği Lisans Tamamlama Uzaktan Eğitim

Hayallerinize sahip çıkmak, iki yıllık eğitiminizi Okul Öncesi Öğretmenliği lisans tamamlama uzaktan eğitim şansı ile lisans mezunu olacak şekilde değerlendirmeniz artık hiç de zor değil. Üstelik gecenizi gündüzünüzü katarak çalıştığınız dikey geçiş sınavlarına girmeniz de gerekmeyecek. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı öncülüğünde anlaşmalı olunan pek çok yabancı ülkede artık doğrudan lisans tamamlama programlarına kayıt yaptırabilirsiniz. Hayatınızda çok fazla bir değişiklik yapmadan doğrudan uzaktan eğitim alarak okuyabilirsiniz. Öğrenciliğiniz boyunca iş hayatınızı sonlandırmanız gerekmez. Evinizden ayrılmadan, başka bir ülkeye, şehirde gitmeden, ev tutmadan, kira ödemeden de kolaylıkla çok az bir harç bedeli karşılığında 2 yıllık diplomanızı 4 yıllık lisans diplomasına dönüştürebilirsiniz.

Okul Öncesi Öğretmenliği lisans tamamlama uzaktan eğitim programlarına dahil olabileceğiniz Ukrayna, Bulgaristan, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Kosova, Belarus ve Moldova gibi ülkeler vardır. Bu ülkelerin en iyi üniversitelerinde sınavsız şekilde, hiçbir sınava girip puan almak zorunda kalmadan uzaktan eğitimle lisans tamamlama programlarına başlayabilirsiniz. 2 yıllık MYO diplomanız varsa, 25 yaşından gün almamışsanız başvuruda bulunabilirsiniz. Sağlık Bakanlığı onaylı bir sağlık raporu alarak kayıt işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Avrupa Kredi Transfer Sistemi olan okullarda 3. Sınıftan eğitime başlarsınız. Derslerin ve sınavların İngilizce olduğu eğitiminizin sonunda sizlere mavi diploma verilir.

YÖK Denkliği ile Lisans Tamamlama

YÖK denkliği de alınabilir olan diplomalar Avrupa’da da ülkemizde de geçerlidir. Okul Öncesi Öğretmenliği lisans tamamlama uzaktan eğitim sürecinde oku tarafından verilen kullanıcı adı ve şifre sayesinde üniversitenin resmi web sitesi üzerinden online derslere ve sınavlara girebilirsiniz. Eğitim harç bedelleri çok düşük olduğu için bu imkanı kaçırmamalısınız. Hem evinizden uzaklaşmadan, hem de 1500 Dolar gibi çok uygun harç bedelleriyle alacağınız lisans tamamlama eğitiminiz sayesinde kariyerinizi hayal ettiğiniz hale getirebilirsiniz. Dilerseniz tek bölümde, dilerseniz iki bölümde birden aynı anda okuyabilirsiniz. Üstelik önceden aldığınız derslerden de muaf olursunuz.

Ülkemizden pek çok gencin dikey geçiş sınavlarına girmeden de lisans tamamlama şansı elde etmesine vesile olan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sayesinde kontenjanlar dolmadan başvuru ve kayıt işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Eğitimler ve üniversite hakkında her türlü bilgiyi alabileceğiniz danışmanlar sayesinde lisans tamamlama işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Son derece uygun harç bedelleri ile hem çalışıp, hem de uzaktan eğitim alabilir, öğrencilik hayatınızı en kolay şekilde sürdürebilirsiniz. Geleceğinizi garantiye almak, uluslararası geçerliliği olan bir diploma sahibi olmak için siz de hemen başvurunuzu yapın.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!