Çocuk Gelişimi Sınavsız Geçiş Hakkı Bölümleri

Çocuk Gelişimi mezunları artık 2 yıllık diplomaları ile beraber yurt dışındaki üniversitelere başvuruda bulunarak hemen 4 yıllık lisans tamamlama programına kayıt yaptırabiliyorlar. Avrupa’nın en saygıdeğer okullarından birinde siz de bu eğitimi hiçbir sınava girmeden alabilir ve hatta dilerseniz iki bölümde birden aynı anda okuyabilirsiniz. Üstelik hiçbir sınava girmeden ve çok cüzi rakamlarda harç bedeli ödeyerek avantajlı duruma geçebilirsiniz. Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı bölümleri içinde Okul Öncesi Öğretmenliği de var. Sıklıkla tercih edilen bu bölümde okumak için artık gecenizi gündüzünüzü birbirine katmadan sadece doğrudan başvuruda bulunarak da eğitiminizi sürdürebilirsiniz.

Lisans tamamlama programına katılmak için ille de o ülkeye gitmenize gerek yok. Uzaktan eğitim sayesinde artık herhangi bir yere gitmeden, oturduğunuz yerden lisans eğitiminiz hemen başlatmanız mümkündür. 3. Sınıftan başlayacak olan eğitimler Bologna Eğitim Kriterleri doğrultusunda verilmekte olup, mezun olunduğunda da mavi diploma veriliyor. Çocuk gelişimi sınavsız geçiş hakkı bölümleri sayesinde siz de mavi diplomanın avantajlarına sahip olabilirsiniz. Konforunuzu bozmadan, ailenizden ayrılmadan da uzaktan eğitimle hemen bölümler arası geçiş yapmanız ve tabi ki 4 yıllık lisans diplomasına sahip olmanız yeterli olacaktır. AKTS ile her öğrenci 2 yıllık eğitiminde aldığı ortak derslerden muaf olacağı için hiçbir şekilde sene kaybı da yaşanmaz. Doğrudan 3.sınıftan başlayacağınız eğitimler İngilizcedir.

Çocuk Gelişimi Bölümleri

Uzaktan eğitim alabileceğiniz Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı bölümleri sayesinde siz de evinizden veya iş yerinizden bilgisayardan bağlanarak online şekilde derslere girebilirsiniz. Kayıt işlemlerinde verilen kullanıcı adınız ve şifreniz sayesinde sınavlara ve derslere girebilirsiniz. YÖK Kurumu tarafından tanınan diplomaların size açacağı prestijli iş kapıları sayesinde artık hayalini kurduğunuz geleceğe de kavuşabilirsiniz. Sayısız Türk gencinin eğitim aldığı Ukrayna, Bosna Hersek ve Gürcistan gibi ülkelerdeki üniversitelerin harç bedelleri de son derece düşük olduğundan ekonomik açıdan da rahat edersiniz. Geleceğinizi 2 yıllık üniversite mezunu olarak değil, istediğiniz bölümden mezun olmuş, 4 yıllık lisans diplomalı bir iş gücü olarak çok daha etkin şekilde oluşturabilirsiniz. Dilerseniz çifte diploma da alabilir ve şansınızı daha da çok artırabilirsiniz.

Yurt dışında okumayı gözünüzde büyütmeyin ve hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçin. Bugüne kadar sayısız gencin eğitim hayalini gerçeğe dönüştüren Eurostar danışmanları sayesinde hangi ülkede okumak istediğinize daha net şekilde karar verebilirsiniz. Bölümler hakkında alacağınız detaylı bilgilerin yanı sıra, başvuru ve kayıt işlemlerinizi de sorunsuz şekilde yapabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!