Uzaktan Eğitimin Avantajları

Hayatınızla alakalı çok ciddi değişiklikler yapmadan da eğitiminizi rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. İsterseniz çalışma hayatınızı sürdürebilir veya ailenizle birlikte yaşamaya devam edebilirsiniz. Uzaktan eğitimin avantajları bu anlamda saymakla bitmez. Ülkemizde pek çok geç ailesine yük olmak istemediği için çalışmakta ve aynı zamanda eğitimini sürdürmektedir. İşte tam bu noktada dünyanın en saygın yabancı üniversitelerinden birinden uzaktan eğitim alarak tüm hayatınızı çok daha başka bir yere taşıyabilirsiniz. Türk gençlerine uzaktan eğitimin şansı veren pek çok saygın üniversite var. Ukrayna, Bulgaristan, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Kosova, Belarus ve Moldova gibi ülkelerde son derece saygın yüksek öğrenim kurumlarına kayıt yaptırabilirsiniz.

Bu ülkelerden mezun olmak size pek çok iş kapısını açacaktır. Uzaktan eğitimin avantajları mavi diploma ile daha da artacaktır zira mesleki hayatınızı yurt dışına da taşıyabilir, diplomanızla kariyerinizi çok daha üst seviyeye taşıyabilirsiniz. Türkiye’de yaşamaya devam ederek, maddi olanaklarınızı zorlamadan alacağınız uzaktan eğitim sayesinde hayatınızda çok büyük, zorlayıcı değişiklikler olmasını engellersiniz. Her gün okula gidip gelirken harcadığınız yol parasına gerek kalmaz. Ev tutmak, kira ödemek veya yurt parası vermeniz gerekmez. Her gün yemek masrafınız olmaz. Kısacası maddi anlamda birçok masraftan anında kurtulmuş olursunuz.

2 Yıllık Bölüm Lisans Tamamlama

Avrupa Kredi Transfer Sistemi’nin geçerli olduğu okullar sayesinde aldığınız 2 yıllık eğitimlerinizdeki dersleri de yeniden almak zorunda kalmaz ve böylece yıl kaybı da yaşamazsınız. Uzaktan eğitimin avantajları sayesinde hem evinizdeki düzeni bozmaz hem ailenize masraf çıkarmaz, hem de kariyerinize aynı anda devam edebilirsiniz. Üniversitelerin verdiği kullanıcı adı ve şifre sayesinde evinizden rahatlıkla okulunuzun resmi web sitesine girip, derslere katılabilir ve sınavlara da girebilirsiniz.

Ülkemizde gençlerimizin yurt dışındaki üniversitelerde uzaktan eğitim almalarını sağlayan Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, her türlü soruya en yetkili cevapları veren tek kuruluştur. Üniversitelerle anlaşması bulunan kurum, başvuru ve kayıt işlemlerini yürütmekte, öğrencilerin her türlü ihtiyaçlarında yanlarında olmaktadır. Çeşitli şehirlerde ofisleri bulunan Eurostar sayesinde uzaktan eğitim almak istediğiniz okulda, istediğiniz bölüme hemen kayıt yaptırabilir yahut uzaktan eğitimin avantajları konusunda daha çok bilgi sahibi olabilirsiniz.

İki yıllık bir okuldan mezunsanız, dikey geçiş sınavlarıyla uğraşmadan doğruca 4 yıllık lisans programlarına kayıt yaptırabilirsiniz. Uzaktan eğitimin avantajları sayesinde isterseniz iki bölümde aynı anda eğitim alabilirsiniz. Eğitim harç bedelleri de son derece uygun olduğundan ekonomik açıdan da zorlanmazsınız. Tek bölüm için yaklaşık 1500 Dolar’dan başlayan eğitim harçları, iki bölüm okunduğunda ortalama 3000 Dolar civarındadır.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!