Çocuk Gelişimi Sınavsız Geçiş Hakkı Olan Üniversiteler 2018

İki yıllık MYO okullarından mezun olan gençler iş sahalarını genişletmek ve lisans mezunu olabilmek için ülkemizde yapılan DGS sınavına girmek zorundalar. Bu sınavlardan belli bir puan alarak istenen bölüme dikey geçiş sağlanabiliyor. Ancak son yıllarda öğrencilerin sınav derdiyle boğuşmasını engelleyen ve puan alma zorunluluğunu ortadan kaldıran yabancı üniversiteler bir hayli popüler olmaya başladı. Eurostar işbirliği ile pek çok üniversite kapılarını Türk öğrencilere de açmaya başladı. Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı olan Üniversiteler 2018 yılında en çok Ukrayna, Bulgaristan, Azerbaycan, Gürcistan, Romanya, Bosna Hersek, Çek Cumhuriyeti, Kosova, Belarus ve Moldova’da bulunuyor. Son yıllarda sayısız Türk genci bu ülkelerin en büyük, en saygın ve en çok tercih edilen üniversitelerinde sınavsız geçiş hakkından yararlanarak öğrenim görüyor.

AKTS yani Avrupa Kredi Transfer Sistemi ile öğrencilerin daha önce aldıkları derslere girmeleri gerekmiyor ve bu dersler saydırılarak doğrudan 3.sınıftan eğitime başlanması sağlanıyor. Bu ülkelerdeki Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı olan üniversiteler 2018 yılı için de Türk öğrencilere kontenjan ayırıyorlar. Sınırlı sayıdaki kontenjan ve başvuru sürelerini kaçırmayan gençler uzaktan eğitim alabilme şansına sahip oluyorlar. Çalışma hayatlarını sona erdirmeden, aileleriyle kalarak ve ekstra masrafta bulunmadan da eğitimlerini tamamlayabiliyorlar. Denklik sınavına girmede, ortalama 1500 dolar harçlardan başlayan lisans tamamlama eğitimi ve sınavlar İngilizce yapılıyor.

Uygun Harç Bedelleri

Gençlere çok uygun rakamlara harç bedeli ödeyerek Avrupa’nın en iyi okullarından diploma alma şansı sunan Eurostar ile sizler de hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Uzaktan eğitimin bütün avantajlarını kullanabilir, çalışma hayatınıza ara vermeden eğitiminize devam edebilirsiniz. İsterseniz tek bir bölüme kayıt yaptırabilir ve 1500 Dolar civarından başlayan fiyatlarla harç ödeyebilir ve eğitiminiz için avuç dolusu paralar ödemek zorunda kalmazsınız. Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı olan üniversiteler 2018 yılındaki avantajları sizlere sunarken aynı zamanda iki bölümde birden okuma şansı da sunmaktadır. Yaklaşık 3000 Dolar civarında rakamlara iki bölüme kayıt yaptırmanız mümkündür. Çifte diploma alarak iş hayatınızı daha da garanti altına alabilirsiniz.

AKTS sayesinde ortak derslerden muaf olacak, eğitime 3. sınıftan başlayacak ve bunun için herhangi bir sınava girmeyeceksiniz. Dikey geçiş sınavları ile uğraşmadan hemen eğitiminize başlamak için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı hizmeti alın. Merkez ofisi veya size en yakın şubeye giderek Eurostar danışmanları ile görüşerek hani üniversitede okumak istediğinize karar verebilir, başvuru ve kayıt işlemlerini vakit kaybetmeden de tamamlayabilirsiniz.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram  ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!