Çocuk Gelişimi Sınavsız Geçiş Hakkı

İki yıllık okullardan mezun olduktan sonra iş bulma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız doğrudan lisans eğitimine başlayarak hemen 4 yıllık bir bölümden mezun olabilirsiniz. Üstelik yurt dışında en iyi okullardan birinde eğitiminizi tamamlama fırsatı da elde edebilirsiniz. Özellikle Ukrayna, Bulgaristan, Bosna Hersek, Moldova, Azerbeycan, Belarus, Çek Cumhuriyeti, Romanya ve Gürcistan gibi sayısız ülkede doğrudan lisans eğitimine başlamanız mümkün. Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı veren bu ülkedeki üniversiteler gençlerimize yepyeni bir umudun kapılarını da aralıyorlar. Yalnızca iki yıllık diplomanızın olması ile hemen istediğiniz bir bölüme kayıt yaptırabilirsiniz.

Dikey geçiş sınavları ile uğraşmanıza hiç gerek kalmadan doğrudan başvuru yapabilirsiniz. 1500 Dolar civarı bir harç bedeli ödeyerek hemen lisans eğitiminize 3. Sınıftan başlayabilirsiniz. Hem ülkemizdeki okullardan hem de Avrupa’daki pek çok okuldan çok daha uygun rakamlara eğitim alabilir ve dünyanın pek çok yerinden öğrenci ağırlayan, bu önemli okullarda siz de öğrenci olabilirsiniz. Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı veren okullarda Avrupa Kredi Transfer Sistemi geçerli olduğu için ön lisans eğitiminde alınan ortak derslerden de muaf olunuyor. Ayrıca tek bölüm dışında istenirse iki bölümde okuma şansı da bulunuyor ve her iki bölümde aynı anda okuyanlar toplamda ortalama 3000 Dolar ödeyerek hayallerine daha kolay ulaşabiliyorlar.

Yurtdışında Yaşam Koşulları

Yaşam koşullarının her öğrenci için son derece uygun olduğu ülkelerdeki üniversitelerde Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı için Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile görüşmek yeterli oluyor. Bugüne kadar sayısız öğrencinin eğitimine katkıda bulunmuş olan Eruostar sayesinde okullar hakkında kolayca bilgi alınabiliyor. Ülke ve eğitim şartları, başvuru ve kayıt işlemleri, evrak takibi gibi pek çok konu artık sorun olmaktan çıkıyor.

Son derece popüler okullarda Çocuk Gelişimi sınavsız geçiş hakkı elde edebilir, hiç yurt dışına çıkmadan da, uzaktan eğitim alarak hayat konforunuzu bozmadan da dilediğiniz gibi eğitim alabilirsiniz. Avrupa Birliği Ülkelerinde geçerli olan mavi diploma alarak hem ülkemizde daha iyi koşullarda iş bulabilir, hem de Avrupa’da geçerli bir diploma elde etmiş olursunuz. Her öğrenciye verilen kullanıcı ismi ve şifre sayesinde uzaktan eğitim son derece kolaydır. Üniversitenin resmi web sitesi üzerinden dersleri takip edebilir ve sınavlara katılabilirsiniz. Bu ülkelerde dersler de sınavlar da İngilizce olduğundan yabancı dilinizi geliştirme fırsatı da elde edeceksiniz. Yök’e uygun bir ders müfredatı olan okullardan alınan diplomaların denklik belgesi için KPSS ve STS sınavlarına girerek sadece 40 puan almanız bile tüm hayatınızı baştan sona değiştirmenizde yardımcı olacaktır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!